Jak napisać CV by zdobyć pracę marzeń.

Standardy pisania życiorysu zmieniają się tak jak wszystko wokół nas. To co kilka lat temu było obowiązującym wzorem, dziś wydaje się śmieszne i nie do przyjęcia. Odpowiedzialny za to jest nie tylko upływ czasu ale też ciagle rozwijające się media społecznościowe. Pracodawca wybierając pracownika ma do swej dyspozycji nie tylko pozostawione przez kandydatów CV, ale również Facebook, Twitter czy LinkedIn. Internet dostarcza tych wszystkich informacji które my staramy się ukryć w naszym podaniu o pracę.
Standardem stało się podawanie w życiorysie nie tylko adresu e-mail czy telefonu ale również linka do profili w mediach społecznościowych. Dzięki temu dajemy znać, że nie mamy nic do ukrycia i że jesteśmy godni reprezentować firmę w której chcemy pracować. ( Oczywiście proszę pamietać o uporządkowaniu swojego konta na Facebook zanim pokażesz je przyszłemu szefowi.)
Idąc dalej drogą postępu, możesz zapomnieć o czarno-białym życiorysie jak sprzed lat. Dzisiejsze CV to praktycznie lustrzane odbicie witryny internetowej. Pojawiły się kolory, zdjęcie wdrukowane w całość a nie dołączane spinaczem, ikonki oraz wykresy. Wszystko to po to by zapaść w pamięć temu kto będzie czytał nasze CV. Niestety bez odpowiednich narzędzi będzie nam bardzo trudno stworzyć podanie, które można określić zwrotem – WOW (czytaj łoł). Oprócz komputera i drukarki potrzebny będzie jeszcze dobry program graficzny oraz umiejętne posługiwanie się tymże programem. A jakby tego było mało to prawdopodobnie spędzimy kilka dni sklejając to wszystko w całość.
I tu z pomocą przychodzą nam utalentowani ludzie, którzy za małą opłatą stworzą nam bajeczny i nowoczesny życiorys. Wszystkich tych specjalistów od papierowego wizerunku możesz znaleźć na UKULULU.PL. W prosty i bezpieczny sposób możesz tu zamówić CV,  które objęte jest gwarancją zadowolenia.
Podnieś swoje szanse na zdobycie pracy swoich marzeń pisząc curriculum vitae na miarę teraźniejszości.

             Uploaded image /var/www/vhosts/ukululu.pl/ukululu.pl/wp-content/uploads/html5fileupload/Material-Design-Resume-Full.jpg                   Uploaded image /var/www/vhosts/ukululu.pl/ukululu.pl/wp-content/uploads/html5fileupload/resume.png

Sierpień 25, 2016

Bądź na bieżąco

Zapisz się na biuletyn i miej pewność że będziesz

wiedział jako pierwszy o wszystkich nowościach

na UKULULU.PL

Dzięki!