Mikropraca się opłaca. ( historia sukcesu )

mikropraca, mikro praca, ogłoszenia, ukululu.pl

Zapomnij o tym co ci mówili nauczyciele i rodzice,  że  aby  odnieść  w  życiu  sukces trzeba ciężko pracować. Wystarczy pracować z pasją a sukces sam przyjdzie.  Dowodem na to jest Beau Vallis  producent muzyczny, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Pharrell Williams, Kelly Rowland, Beyoncé, Lil Wayne, Ludacris.

Mówię o nim dlatego, że profesjonalne studio nagrań to nie jest jedyny sposób zarabiania na życie dla Vallisa. Mikropraca to druga praca młodego producenta muzycznego. Sprzedaje on swoje usługi na amerykańskim internetowym rynku mikropracy i dzięki swojej pasji do muzyki oraz zawodowemu doświadczeniu, pomaga ludziom w tworzeniu utworów pobierając za to równowartość 20 złotych.
Beau Vallis jest również dowodem na to, że aby robić to co się kocha wcale nie trzeba mieć wykształcenia. Beau odrzucił możliwość studiów tylko po to by w całości poświecić się muzyce. Rezultaty jego decyzji są takie, że oprócz współpracy z największymi gwiazdami show-biznesu, Vallis został również nominowany do prestiżowej nagrody Grammy.

Więc odpowiedz sobie na jedno pytanie – co cię powstrzymuje przed robieniem tego co kochasz najbardziej? Nie wmawiaj sobie, że nie masz szkoły lub doświadczenia. Każdy jest w czymś wybitnie dobry a wielu ludzi potrzebuje takiego eksperta jak ty.

Ogłoś sie na UKULULU.PL, rób to co lubisz i zarabiaj.

 

mikropraca, Beau Vallis, praca, ogłoszenia, ukululu.pl

 

mikropraca, Beau Vallis, praca, ogłoszenia, ukululu.p

 

 

 

Sierpień 28, 2016

Bądź na bieżąco

Zapisz się na biuletyn i miej pewność że będziesz

wiedział jako pierwszy o wszystkich nowościach

na UKULULU.PL

Dzięki!