Jak To Działa?

Bezpieczny, innowacyjny i użyteczny internetowy serwis mikropracy.

Kup usługę lub ogłoś się by zarabiać pieniądze.

 

Kupujesz mikropracę?

Potrzebujesz nowego logo na twojego bloga, lub może prezentera do projektu video, który przedstawi twoją firmę potencjalnym klientom? Jakiekolwiek są twoje potrzeby, jesteś w odpowiednim miejscu. Ukululu.pl to serwis gdzie znajdziesz specjalistów, którzy zrobią to z czym ty masz problem.
1. Znajdź usługę, której potrzebujesz.

1. Znajdź usługę, której potrzebujesz.

Porównaj ceny, zakres usług, czas realizacji i rekomendacje poprzednich klientów aby znaleźć wykonawcę pracy, który spełnia twoje wymagania. Wymagasz więcej szczegółów - wyślij zapytanie.
2. Prześlij instrukcje wykonania.

2. Prześlij instrukcje wykonania.

Bądź tak szczegółowy jak to możliwe, aby wykonawca dokładnie wiedział czego oczekujesz i żeby dostarczona usługa spełniała twoje oczekiwania. O nic się nie martw - jeśli nie otrzymasz tego co zamawiałeś zwracamy ci to co zapłaciłeś.
3. Wszystko pod kontrolą.

3. Wszystko pod kontrolą.

Możesz kontaktować się z usługodawcą podczas oczekiwania na realizację zamówienia, korzystając z wbudowanego systemu powiadomień.
4. Zatwierdź dostarczoną pracę.

4. Zatwierdź dostarczoną pracę.

Jeśli jesteś zadowolony z otrzymanej usługi, oznacz mikropracę jako wykonana a my przekażemy twoje pieniądze wykonawcy.
Pamiętaj by wystawić opinię o jakości serwisu - pomagasz tym sprzedawcy oraz innym członkom UKULULU.PL

Ogłoś się!

Ukululu daje ci możliwość zamiany pasji i talentu w źródło stałego dochodu. Jeśli jesteś w czymś naprawdę dobry i chciałbyś zamienić swoje umiejętności w prawdziwe pieniądze ogłoś się z nami.
1. Umieść ogłoszenie

1. Umieść ogłoszenie

Liczy się to co umiesz a nie ilość papierów poświadczających twoje zdolności. Jeśli jesteś w czymś wyjątkowy ogłoś się w naszym serwisie. Opisz to co potrafisz robić a my przyprowadzimy ci ludzi którzy kupią twoją usługę.
2. Komunikacja - klucz do sukcesu.

2. Komunikacja - klucz do sukcesu.

Odpowiadaj na zapytania potencjalnych klientów, informuj o postępach pracy tych którzy kupili twój serwis. Dobra komunikacja to pierwszy krok do odniesienia sukcesu.
3. Buduj swoją reputację

3. Buduj swoją reputację

Jakość twojej pracy zaważy na ilości przyszłych klientów. Jeśli dostarczasz produkt najwyższego sortu, bądź pewny że otrzymasz najlepszą z możliwych rekomendacji. Dobra opinia = więcej klientów = więcej pieniędzy dla ciebie.